Willa Florian

Wypoczynek w Zakopanym

  

Willa Florian kontakt:  tel.(0048) 18/2070534 tel. kom.( 0048) 601-982-286 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Willa Florian położona jest u podnóża polskich Tatr, na granicy dwóch atrakcyjnych kurortów wypoczynkowych - Zakopanego i Kościeliska. Czyste, nieskażone powietrze wraz z niepowtarzalnym widokiem na panoramę Tatr oraz położeniem pensjonatu w bezpośrednim sąsiedztwie trzech wyciągów narciarskich (m.in.  nowoczesnego wyciągu na Polanie Szymoszkowej) stwarzają doskonałe warunki do uprawiania sportów zimowych i aktywnego wypoczynku.

Poza sezonem zimowym proponujemy: opalanie się na południowym stoku Gubałówki oraz wypoczynek na pobliskim kąpielisku termalnym (Polana Szymoszkowa), natomiast podczas złotej tatrzańskiej jesieni sugerujemy piesze i rowerowe wycieczki do licznie występujących tu dolin oraz na wysokogórskie szlaki turystyczne.

 

Willa Florian jest idealnym miejscem do spędzenia urlopu lub krótkiego rodzinnego wypoczynku. Poza wspomnianymi wcześniej atrakcjami, na uwagę zasługuje także niewielka odległość do centrum Zakopanego (do Krupówek 15 min. pieszo) i, co za tym idzie, możliwość odwiedzenia licznych regionalnych restauracji, karczm, kawiarni oraz Kościołów i muzeów.

 

Willa Florian - inne propozycje

Poza wynajętym pokojem, oferujemy Państwu również odpłatnie: siłownię i saunę.

Udostępniamy bezpłatnie Internet bezprzewodowy (Wi-Fi), parking, aneks kuchenny oraz  grill w ogrodzie i plac zabaw dla dzieci.

 

 

Odległości:

-Krupówki: 15-20 min pieszo

-Termy Baseny Szymoszkowa: 5 min pieszo ( 500 m)

-Dolina Kościeliska: 8 min samochodem

-Skocznia: 8 min samochodem

-Polana Szymoszkowa wyciąg: 5 min pieszo

-Dworzec Główny: 5 min samochodem

-Dworzec PKS: 5 min samochodem

-Dolina Chochołowska: 10 min samochodem

-Termy Chochołowskie: 15 min samochodem

-Zakopane Centrum: 15-20 min pieszo

-Przystanek bus: 2 min pieszo

-Sklep: 1 min pieszo ( po sąsieku )

-Restauracja: 10 min pieszo

 

 W związku z pandemią COVID-19 informujemy, że w skład naszych standardowych procedur sprzątania i dezynfekcji wchodzi ozonowanie pomieszczeń pensjonatu za pomocą certyfikowanego generatora ozonu. W trosce o bezpieczeństwo naszych gości wyposażyliśmy obiekt w dodatkowe płyny dezynfekujące.
..

oks.pl

Willa Florian

bizuteriaoks.pl

Willa Florian