Willa Florian

Wypoczynek w Zakopanym

Willa Florian kontakt:  tel.(0048) 18/2070534 tel. kom.( 0048) 601-982-286

Willa Florian położona jest u podnóża polskich Tatr, na granicy dwóch atrakcyjnych kurortów wypoczynkowych - Zakopanego i Kościeliska. Czyste, nieskażone powietrze wraz z niepowtarzalnym widokiem na panoramę Tatr oraz położeniem pensjonatu w bezpośrednim sąsiedztwie trzech wyciągów narciarskich (m.in.  nowoczesnego wyciągu na Polanie Szymoszkowej) stwarzają doskonałe warunki do uprawiania sportów zimowych i aktywnego wypoczynku.

Poza sezonem zimowym proponujemy: opalanie się na południowym stoku Gubałówki oraz wypoczynek na pobliskim kąpielisku termalnym (Polana Szymoszkowa), natomiast podczas złotej tatrzańskiej jesieni sugerujemy piesze i rowerowe wycieczki do licznie występujących tu dolin oraz na wysokogórskie szlaki turystyczne.

 

Willa Florian jest idealnym miejscem do spędzenia urlopu lub krótkiego rodzinnego wypoczynku. Poza wspomnianymi wcześniej atrakcjami, na uwagę zasługuje także niewielka odległość do centrum Zakopanego (do Krupówek 15 min. pieszo) i, co za tym idzie, możliwość odwiedzenia licznych regionalnych restauracji, karczm, kawiarni oraz Kościołów i muzeów.

 

Willa Florian - inne propozycje

Poza wynajętym pokojem, oferujemy Państwu również odpłatnie: siłownię i saunę.

Można u nas również wykupić jednodniową wycieczkę na Słowację, do Wieliczki lub na spływ Dunajcem.

 

Udostępniamy bezpłatnie Internet bezprzewodowy (Wi-Fi), parking, aneks kuchenny oraz – poza okresem zimowym – grill w ogrodzie i plac zabaw dla dzieci.

 

 

..

oks.pl

Willa Florian

bizuteriaoks.pl

Willa Florian